Tooted

LibreOffice on professionaalne ja kvaliteetne kontoritarkvara komplekt, mille allalaadimine ja paigaldamine on jäädavalt tasuta. LibreOffice’il on üle maailma suur hulk rahulolevaid kasutajaid. Komplekt on saadaval enam kui 100 keeles (vt ka siia) kõikide suuremate operatsioonisüsteemide jaoks, sealhulgas Microsoft Windows, Mac OS X ja GNU/Linux (Debian, Ubuntu, Fedora, Mandriva, Suse, …).

LibreOffice’it võib jäädavalt tasuta alla laadida, paigaldada ja levitada, ilma autoriõiguste pärast muretsemata!

 Mis teeb LibreOffice’i eriliseks?

LibreOffice on rohkete valikutega kontoritarkvara, millel on teiste sarnaste rakenduste ees mitmeid märkimisväärseid eeliseid:

  • LibreOffice on jäädavalt tasuta – pole vaja muretseda litsentsi- ega aastatasude eest.
  • Keelebarjäärid puuduvad – tarkvara on saadaval paljudes keeltes ja uusi keeleversioone tuleb pidevalt juurde.
  • LGPL-i avalik litsents – saate tarkvara kasutada, kohandada ja kopeerida koos tasuta kasutaja- ja arendustoega, mida pakub meie aktiivne rahvusvaheline kasutajate kogukond ja suur ning kogenud tootearendusmeeskond.
  • LibreOffice on kogukonnapõhine jäädavalt tasuta tarkvara projekt: arendustöö on avatud uutele annetele ja uutele ideedele ning arvukas, pühendunud kasutajaskond testib ja kasutab tarkvara iga päev. Ka Teie olete oodatud meiega liituma ja projekti edasist käekäiku mõjutama.

Kõrge kvaliteet

  • LibreOffice’i juured ulatuvad paarikümne aasta taha. Pikk ajalugu tähendab, et tegemist on igati stabiilse ja toimiva tootega.
  • Tuhanded kasutajad üle maailma osalevad regulaarselt uute LibreOffice’i beetaversioonide testimises (vt lisainfo).
  • Kogu arendusprotsess on täielikult avatud, tänu millele on LibreOffice turbeekspertide poolt põhjalikult proovile pandud. See tagab turvalisuse ja meelerahu.

Kasutajasõbralikkus

  • Teie käsutuses on lihtsasti kasutatav ning kohandatav kasutajaliides – Microsoft Office’i kasutajate jaoks on üleminek lihtne ja valutu, kuna uus tarkvara tundub tuttav.
  • Ühildub kõigi peamiste konkurentide failivormingutega. Saate hõlpsasti importida Microsoft Wordi, Exceli ja PowerPointi dokumente ning paljudes teistes vormingutes faile. Vajadusel saate oma töö ka Microsoft Office’i või mõnes teises vormingus salvestada.
  • LibreOffice’it toetab arvukas rahvusvaheline kogukond: vabatahtlikud on uustulnukatele nõu ja jõuga abiks ning kogenud kasutajad ja arendajad saavad teiega keerukamate probleemide lahendamisel koostööd teha.

Millistest tarkvaradest LibreOffice koosneb?

Writer on LibreOffice’i tekstitöötlustarkvara. Programm võimaldab mugavalt koostada tekstidokumente koos sisukorra, teksti vahele põimitud illustratsioonide, bibliograafia ja diagrammidega. Teksti automaatsed funktsioonid nagu sõnade lõpetamine, vormindamine ja õigekirjakontroll kirjutamise ajal, muudavad ka keerulisemad ülesanded imelihtsaks.

Writer on piisavalt võimas selleks, et saada hakkama erinevate küljendustoimingutega, näiteks mitme-veeruliste uudiskirjadega ja brošüüride loomisega.

Calc on LibreOffice`i tabelarvutustarkvara. Programm võimaldab teha nii lihtsamaid kui keerulisemaid arvutusi ning neid analüüsivahendite ning diagrammide abil esitleda. Täielikult integreeritud abitekstide süsteem hõlbustab ka keerukate valemite sisestamist. Andmeid on võimalik importida välistest andmebaasidest (nt SQL või Oracle) ning neid statistiliste analüüside koostamiseks sorteerida ja filtreerida. Diagrammifunktsioonide abil saate kuvada laias valikus tasapinnalisi ja ruumilisi diagramme; 13 kategoorias on saadaval joon-, kiht-, riba-, sektor-, XY- ja võrkdiagrammid.

Impress on programm atraktiivsete multimeediumesitluste loomiseks. Suurepärased animatsioonid ja eriefektid aitavad Teil publikule oma sõnumit edastada. Impress võimaldab tänu laiale võimaluste valikule luua standardesitlustest erinevaid atraktiivsemaid lahendusi!

Draw võimaldab luua diagramme ja visandeid andmete ning ideede visualiseerimiseks. Kui ihkate midagi enamat, võite kerge vaevaga koostada dünaamilisi 3D-illustratsioone ja kasutada eriefekte. See on just nii lihtne või võimas, kui ise soovite.

Base on LibreOffice’i andmebaasirakendus. Selle programmi abil saate olemasolevad andmebaasistruktuurid sujuvalt integreerida LibreOffice’i teiste komponentidega või luua liidese, mis võimaldab andmeid kasutada ja hallata omaette rakendusena. Saate kasutada MySQL-ist, PostgreSQL-ist või Microsoft Accessist ja paljudest muudest andmeallikatest pärinevaid, imporditud või lingitud tabeleid ja päringuid, või koostada need Base’is ise. Vaikimisi toetab Base järgnevaid andmebaasirakendusi: HSQL, MySQL, Adabas D, Microsoft Access ja PostgreSQL.

Math on lihtne võrrandiredaktor, mis võimaldab küljendada ja kuvada matemaatika, keemia, elektroonika või muude teadusharude vallast pärinevaid võrrandeid kiiresti standardsel kirjalikul kujul. Ka kõige keerulisemad arvutused on arusaadavad, kui need on õigesti kuvatud. E=mc2.

Laadige LibreOffice alla ja proovige seda juba täna.