Mida teeb?

LibreOffice Calc

Calc on programm kõikvõimalike arvutuste ja analüüside teostamiseks. Selle tarkvara abil on Sul võimalik teha arvutusi lihtsast liitmisest-lahutamisest kuni keerulisemate analüüside ja tabeliteni. Koostööfunktsioon võimaldab mitmel inimesel korraga efektiivselt failiga ühistööd teha.

Valemite funktsioon toetab loomulikku keelekasutust, mis võimaldab valemeid koostada sõnade abil (nt „müük – kulud”).

Nutikas summanupp lisab vastavalt kontekstile automaatselt kas summafunktsiooni või vahekokkuvõtte.

Stiilide ja vormindamise abil on lihtne muuta seadeid, selleks et kujundada vajadustele vastavad mallid, taustad, äärised ja palju muud. Valmisfunktsioonidega mallide kasutamisel saad end tunda tõelise tabelarvutuse professionaalina – etteantud arvutustabelit saad kasutada korduvalt ning Sinu ülesandeks jääb oma tööülesandele keskendumine.

Stsenaariumihaldur võimaldab „siis-kui …”-analüüse ühe nupuvajutusega. Näiteks saad omavahel võrrelda kasumlikkust kõrge, keskmise ja madala müügiprognoosi korral.

DataPilot’i tehnoloogia abil saad importida ettevõtte andmebaasidest töötlemata andmeid, mida saab tabelisse kantuna teisendada selgelt loetavaks informatsiooniks.

Nõustamisfunktsioon aitab keerukate tabelarvutusfunktsioonide seast sobivaima valimisel ja kasutamisel. Kui soovid kasutada juba olemasolevaid tabelarvutuslahendusi, saad LibreOffice’i mallide seast sobiva alla laadida.

Laadi alla