FOSDEM 2013 kutsub osalema

FOSDEM 2013 toimub 2.-3. veebruarini 2013 Brüsselis

Pärast LibreOffice 3.3 versiooni välja andmist 2011. aasta jaanuaris, tegi Dokumendi Sihtasutus just FOSDEM´i konverentsil oma esimese avaliku esinemise. Konverentsil on endiselt suur osakaal LibreOffice’i häkkerite kogukonna kasvamisel ning FOSDEM 2013 peaks just 2011. ja 2012. aastatel tehtu esile tooma.

FOSDEM 2013-l, ühel Euroopa suurimal vaba tarkvara arendajate ja toetajate kokkusaamisel, on sul võimalik pidada ka oma ettekanne LibreOffice’i teemal.

Kui soovid jagada oma kogemust või näpunäiteid oma keskkonnas kodeerimise teemal? Rääkida koodi muutmistest, mida oled läbi viinud ning mida alles ette valmistad või näiteks rääkida kvaliteetse koodi loomisest? Teretulnud on ka ettekanded tõlkimise või infrastruktuuri teemadel.

Ettekande tegemiseks palun täida andmestik siin lehel (Proposals), lisades informatsiooni tabelist tehtud koopiasse. Vastavalt sinu soovile, vali rääkimiseks 5, 15 või 30 minutit.

Kuna ürituse pikkus on ajaliselt limiteeritud, peame ilmselt hakkama valima erinevate ettepanekute vahel. Seetõttu soovime, et edastaksid meile oma kõnest täpse kirjelduse, lisades ka eesmärgid ning sihtgrupid, kellele kõne suunatud on.

Kõnede ettepanekuid saab esitada 23. detsembrini. Suurem osa DevRoom´i korraldajate pühadeajast kulubki ürituse ajakava kokkupanemiseks. See avaldatakse 2013. aasta jaanuari alguses, jättes kõikidele osalejatele varakult võimaluse majutuse ning lendude broneerimiseks.

FOSDEM´i konverentsil osalemine on tasuta ning püüame osalemist ka toetada. Sellegipoolest, eelarve on limiteeritud ja palume rahalist abi paluda ainult juhul, kui sinu osalemine teistmoodi pole võimalik.

LibreOffice´i DevRoom

Tule ja kuula LibreOffice´i edust ja kasvust ning sellest, kuidas ka sina saaksid osaleda maailma mastaabis esirinnas olevas projektis. Saad kuulata paljusid arendajaid, teada kuidas lahendada ka kõige tüütumaid probleeme ning kuidas ennast kõige lihtsamalt meie kommuunis oma koht leida. Koordineeri oma kaasarendajatega, saa ülevaade koguprojekti viimastest arengutest, kohtu sõpradega, kellega oled online´s koos häkkinud, kõike seda ja rohkemgi veel.
Kui sa oled ainult tarkvara kasutaja ning soovid seda lähemalt tundma õppida – meil on ka sulle midagi.

Millal ja kus?

Pühapäeval, 3. veebruaril 2013, alates 09.00-st. Ruumid peame vabastama hiljemalt 17.30ks.

Rohkem informatsiooni:

Wiki leht: http://wiki.documentfoundation.org/Marketing/Events/Fosdem2013

E-maili aadress küsimuste jaoks: info@documentfoundation.org

Diskussioon arendajate ja koodihäkkerite vahel leiab aset siin: libreoffice@lists.freedesktop.org

Diskussioon turundajatega DevRoom´i organisatsiooni jaoks leiab aset siin: marketing@global.libreoffice.org